Leżaki promocyjne – niekonwencjonalna forma reklamy zewnętrznej

Ze wszystkich stron otacza nas reklama. Jest jej nadmiar, więc często zostaje pomijana i nie przynosi żadnego efektu. Promowanie firmy jest konieczne, by pozyskiwać klientów. Doskonale spełniają swoją funkcję leżaki, na których umieszczany jest nadruk graficzny. Reklama jest sezonowa, ale przyciąga wzrok konsumentów, turystów i uczestników wydarzeń.

Leżaki promocyjne – niekonwencjonalna forma reklamy zewnętrznej

Leżaki przydatne są m.in. na wydarzeniach plenerowych, plażach, festiwalach, targach „pod chmurką”, w parkach, klubach, restauracjach, kawiarniach, kinach letnich.  Umieszczanie na nich nadruków reklamowych jest doskonałym pomysłem, przyciąga klientów, czyli podnosi sprzedaż. Jest aktualna dopóty, dopóki leżak nie ulegnie zniszczeniu. Spólnota Producent leżaków drewnianych z Białki oferuje dobrej jakości produkty, które są stabilne i wytrzymałe. Nadruk wykonywany jest według projektu graficznego, zgodnie z wizją reklamodawcy, w szerokiej gamie kolorystycznej. Co ważne, nie blaknie i nie odbarwia się, co jest zasługą stosowanej technologii druku. Warto dodać, że leżaki są bardzo wygodne. Producent oferuje w wersji klasycznej i z podłokietnikami, są dostosowane do potrzeb użytkownika.

Leżaki jako skuteczna reklama

Leżaki dają możliwość wypromowania marki. Reklama jest widoczna i zostaje zapamiętana przez rzesze osób, więc nikt nie przechodzi wobec niej obojętnie. Plaża jest doskonałym miejscem na wypromowanie firmy. Turyści mają wiele czasu, nikomu się nie spieszy, więc zapoznają się z informacjami zamieszczonymi na leżakach. Jeśli nadruk będzie interesujący, tym bardziej skupi uwagę.  Podobnie jest z resztą w kawiarniach i restauracjach, na eventach i w wielu innych miejscach.  Reklama zewnętrzna nie irytuje, a budzi zainteresowanie. Doskonale wpływa na wizerunek marki, pod warunkiem, że zostanie odpowiednio opracowana graficznie. Logo jest ważne, ale warto zamieścić ciekawe hasło reklamowe, które zapadnie w pamięć odbiorców.

back to top