Co sprawia, że leżaki są jeszcze wygodniejsze?

Leżak pozwala wygodnie odpoczywać w ogrodzie, na plaży i na tarasie. Aby mógł spełniać swoją funkcję, musi być odpowiednio zaprojektowany i wykonany, niezależnie od tego, czy jest drewniany, plastikowy czy z elastycznego materiału.

Jakie jest zastosowanie leżaka?

Wygodny leżak jest podstawą odpoczynku w ogrodzie, na basenie, na plaży czy na tarasie. Wybór materiału, z którego jest wykonany, zależy od jego przeznaczenia. W ogrodzie sprawdza się drewniany, gdyż dopasowany jest częścią aranżacji zielonego placu. Jest do tego odporny na zniszczenia i działanie czynników atmosferycznych. Możemy beztrosko wypoczywać. Inny jest leżak ogrodowy składany, który może być przenoszony. Wykorzystamy go nie tylko w ogrodzie, ale na polanie, na plaży czy w innym miejscu. Możemy go wozić w samochodzie i w razie potrzeby, wyciągamy i rozkładamy. Dobrym wyborem jest leżak plastikowy, wykonywany z tworzywa sztucznego podobnie do poprzednika charakteryzuje się niezwykłą lekkością i możliwością przenoszenia. Możemy wybrać leżak z plastiku, ponieważ jest odporny na zniszczenia, a przy tym jest lekki i stosunkowo tani.

Co sprawia, że leżaki są jeszcze wygodniejsze?

Leżak ogrodowy to nieodzowny element ogrodu. Można, uciąć sobie drzemkę, poczytać książkę, a także korzystać z promieni słonecznych. Drzewna Spółdzielnia Pracy „SPÓLNOTA” oferuje szeroki wybór leżaków drewnianych, które dzięki umieszczeniu na nich nadruku cyfrowego, staną się produktami reklamowymi. Możemy wybrać: leżaki bez podłokietników lub podłokietnikami; z podnóżkiem, „gigant” oraz bez podłokietników z podnóżkiem i daszkiem. Na każdym zamieścimy informacje o firmie na plażowych leżakach reklamowych. Jest też w ofercie leżak promocyjny, tworzony w celach reklamowych. Ta forma promocji jest darmową reklamą, którą przenosimy w wiele innych miejsc, np.: wydarzeń plenerowych, targi „pod chmurką”, kawiarni lub plaży Na przenośnych leżak z materiału również stosowany jest nadruk.

back to top