Czy leżaki reklamowe sprawdzą się na plaży?

Sezon wakacyjny jest doskonałą okazją do tego, aby przeprowadzić sprawną i efektywną kampanię reklamową Twojej firmy. Oczywiście, biznes biznesowi nie jest równy i jej powodzenie w dużej mierze może zależeć od środków finansowych, jakimi dysponujesz. Największe marki coraz częściej prześcigają się w atrakcyjności swoich pomysłów, dzięki temu często na plaży możemy spotkać dedykowane strefy rozrywki. Co zrobić, jeśli jesteś niewielkim przedsiębiorstwem i szukasz sposobu na reklamę?

Komfort leżakowania

Leżaki są jednym z najbardziej pożądanych gadżetów dla plażowiczów, jeśli dodatkowo zrobisz na nich logo swojej firmy, mogą stać się jedną z ciekawszych form reklamy. Każdy, kto decyduje się na wypoczynek nad morzem, na pewno oczekuje komfortu i spokoju podczas urlopu. Dzięki leżakowi wszechobecny piasek nie będzie przyklejał się do nagiego ciała, a jeśli plaża jest kamienista, wczasowicz nie będzie musiał męczyć się w trakcie leżenia.  Dodatkowo niektóre modele posiadają kilka udogodnień, takich jak podnóżki, podłokietniki, czy specjalny daszek, który chroni twarz przed słońcem.

Jak dodatkowo się reklamować?

Leżaki reklamowe, oprócz samego logo firmy, które już stanowi sposób na zwiększenie jej rozpoznawalności mogą zostać wykorzystane na przykład do ciekawych postów w social media. Dzięki temu, że są lekkie łatwo przetransportować je w różne miejsca. Twoi pracownicy podróżują po Polsce lub Świecie? Zaproś ich do zabawy i zorganizuj w firmie konkurs na najciekawsze zdjęcie z wykorzystaniem leżaka, które zamieścicie na Waszym profilu.

Liczy się kreatywność

Nie zawsze duży budżet oznacza dobrą reklamę. Kreatywność jest w dzisiejszych czasach o wiele cenniejsza, dlatego nawet jeden leżak reklamowy może zrobić sporo zamieszania wokół firmy i zwiększyć jej rozpoznawalność. A Ty, jak byś go wykorzystał?

back to top