Leżaki reklamowe z nadrukiem – niezastąpiony element każdego eventu

Leżaki reklamowe z nadrukiem łączą w sobie dwie funkcje – praktycznego mebla wypoczynkowego oraz efektownego gadżetu reklamowego. Ta forma reklamy jest z jednej strony trwała, z drugiej łatwo ją przenosić z miejsca na miejsce. Nic dziwnego, że firmy wykorzystują leżaki reklamowe na różnego rodzaju eventach, spotkaniach, targach branżowych, ale także na wydarzeniach plenerowych.

Dla każdego inny leżak

Leżaki reklamowe można zaliczyć do praktycznych artykułów reklamowych, które z jednej strony wzbudzają zainteresowanie firmą, z drugiej gwarantują wypoczynek i wygodę. Dlatego warto zadbać, by były solidne i bezpieczne. Leżaki reklamowe z nadrukiem powinny posiadać grube i szerokie ramy, które gwarantują solidną konstrukcję i chronią klientów przed upadkiem. Należy zadbać o ich dokładny szlif, aby leżak nie ranił użytkowników. Powinny też posiadać trójstopniową regulację oraz zabezpieczenia przed samoczynnym złożeniem się. Kupując leżaki reklamowe dla firmy, można wybierać spośród modeli wyposażonych w dodatkowe udogodnienia. Dużą popularnością cieszą się drewniane leżaki z podłokietnikami, leżaki z podnóżkiem, leżaki z daszkiem oraz wygodne leżaki typu „gigant”. Duży wybór leżaków gwarantuje ich idealne dopasowanie do oczekiwań klientów.

Leżak reklamowy – kreatywne źródło reklamy

Pozyskiwanie nowych klientów oraz nieustający rozwój, jest celem każdej firmy. Można to osiągnąć, korzystając zarówno z reklamy internetowej, jak również tradycyjnej. Budowanie marki opiera się najczęściej na wykorzystaniu ulotek, banerów czy roll-up’ów. Tymczasem znacznie skuteczniejsze może okazać się kupno leżaków z nadrukiem. Dlaczego? Można je ławo składać, transportować i umieszczać w uczęszczanych miejscach. Nie musi to być tylko plaża nad morzem, czy też brzeg jeziora – leżaki idealnie sprawdzają się na eventach w parku, w centrum miasta. Warto je wykorzystać na imprezach masowych, rodzinnych festynach oraz piknikach. Zapewniają chwilę odpoczynku, jednocześnie reklamując firmę.

back to top