W jaki sposób zaaranżować ogródek piwny, aby przyciągał wzrok?

Każdego roku na mapie lokali gastronomicznych możemy zauważyć coraz więcej nowych restauracji czy barów. Właściciele takich obiektów stają przed ogromnym wyzwaniem, jakim jest zachęcenie gości do tego, aby odwiedzali właśnie ich knajpę. Mimo tego, że menu i profesjonalna obsługa to najważniejsze kwestie, to mało kto chce odwiedzać lokale, w których nie ma miejsca, w którym można komfortowo usiąść. Trudno wyobrazić sobie obiad czy drinka ze znajomymi w miejscu, w którym nie ma ogródka piwnego, jeżeli na zewnątrz jest ciepło. Podpowiadamy, jak go zaaranżować.

Dobrej jakości meble to podstawa 

Osoby, które decydują się na zjedzenie posiłku albo wypicie kawy czy drinka w ogródku piwnym, zwykle zwracają uwagę na to, czy mogą tam posłuchać klimatycznej muzyki, a dodatkowo istotna może okazać się też wydzielona strefa dla palaczy. Jednak oprócz tego niezwykle istotny jest też fakt, jak ogródek piwny się prezentuje. Dobrej jakości meble z litego drewna z pewnością zwrócą uwagę osób przechadzających się po płycie starego miasta czy innego miejsca, w którym usytuowane są lokale gastronomiczne. Wygodne krzesła czy eleganckie stoły sprawiają, że ogródek piwny staje się idealnym miejscem zarówno na spotkanie biznesowe, jak i wypad ze znajomymi czy randkę.

Kiedy warto postawić na leżaki? 

Ciepłe letnie dni to okres, w którym wiele osób lubi się relaksować na świeżym powietrzu. Ogródek piwny powinien charakteryzować się nie tylko tym, że można tam wypić chłodny napój czy zjeść pyszną przekąskę, ale również wypocząć. Właśnie dlatego leżaki reklamowe cieszą się coraz większą popularnością w takich miejscach. Dla zapewnienia większego komfortu gościom restauracji można zdecydować się na modele z podłokietnikami, podnóżkiem, a nawet z daszkiem.

Co więcej, inwestując w takie siedzenia, warto przemyśleć kwestię nadruku cyfrowego, dzięki któremu leżaki staną się oryginalnym artykułem reklamowym. Ciekawa czy zabawna grafika oraz logo lokalu nie tylko przyciągną uwagę, ale również sprawią, że goście lepiej zapamiętają odwiedzone miejsce, a co za tym idzie – będą opowiadać o nim znajomym.

back to top